Lech Janerka wystąpi już 10 września w Ostrołęckim Centrum Kultury

REKLAMA

Artyście na scenie towarzyszyć będą Bożena Janerka – wiolonczela, Damian Pielka – gitara, Michał Mioduszewski – bębny.

REKLAMA

Zaprasza Urszula Sękowska z OCK.

Lech Janerka bez wątpienia jest jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Muzyk rockowy, kompozytor, gitarzystaw basowy i autor tekstów swoją karierę rozpoczął pod koniec lat 70.

Akcja NASTROJE WE DWOJE – finansowana jest przez samorząd miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT