laserowy miernik prędkości w Łomży

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci mają nowy laserowy miernik prędkości.

REKLAMA

Nowoczesny, wart przeszło 20 tys. złotych sprzęt przekazał wczoraj funkcjonariuszom dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Ponadto Komenda Miejska Policji w Łomży otrzymała urządzenie do pomiaru trzeźwości kierujących.

Mówiła st. sierż. Ewelina Szlesińska z łomżyńskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT