Kwalifikacje wojskowe w WKU

REKLAMA

Już wkrótce na terenie całego kraju  zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa, która ma na celu weryfikację młodych ludzi pod kątem ich predyspozycji i stanu zdrowia psychofizycznego dla potrzeb czynnej służby wojskowej.
W Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ostrołęce 11 lutego przed komisją wojskowa obowiązkowo muszą stanąć mężczyźni urodzeni w 1994 roku.

REKLAMA

Obowiązek stawienia się do kwalifikacji wojskowych w ostrołęckim WKU obowiązuje około 1 900 mężczyzn urodzonych w 1994 roku.

Poinformował mjr. Sławomir Kośnica.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT