Kurpiowskie granie – najlepsi z nagrodami

REKLAMA

W niedzielne popołudnie w Gminnym Ośrodku Kulturalno – Oświatowym w Lelisie odbyło się Kurpiowskie Granie.

REKLAMA

Tegoroczny przegląd muzyków ludowych zgromadził 42 harmonistów, 5 skrzypków i 11 osób grających na harmonijce ustnej.

Poinformowała Anna Ogniewska dyrektor GOK-O w Lelisie.

Najlepsi okazali się Karol Samsel, Jan Kania, Zenon Kaczyński, Ryszard Maniurski, Marian Góralski i Krystyna Gromadzka.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT