Kurpiki 2011

REKLAMA

Do 10 kwietnia można zgłaszać kandydatów do nagrody prezesa Związku Kurpiów Kurpiki 2011. Statuetki zostaną wręczone już po raz jedenasty. Uroczysta Gala odbędzie się  23 kwietnia w Ostrołęckim Centrum Kultury.

REKLAMA

Mówił Mirosław Grzyb, prezes Związku Kurpiów.

Nagrody wręczane są w dziesięciu kategoriach: talent, nauka i pióro, muzyka i taniec, twórczość ludowa, edukacja regionalna, działalność publiczna, pracodawca, promowanie regionu, budzenie tożsamości oraz ochrona dziedzictwa kulturowego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT