Kup ozdobę – wspomóż dzieci

REKLAMA

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych 'Dajmy im Radość” działające przy Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Ostrołęce oraz nauczyciele placówki w sobotę 5 grudnia, w jednym z miejskich obiektów handlowych zorganizowali kiermasz ozdób świątecznych.   

REKLAMA

Za symboliczną kwotę można było nabyć m.in. ręcznie wykonane stroiki i bombki. Kiermasz kontynuowany jest w czytelni Biblioteki Pedagogicznej, gdzie do 22 grudnia można dokonać zakupu. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na zakup sprzętu audiowizualnego wspierającego rozwój dzieci.

Fot. Arch. Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT