KULT w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

17 kwietnia w hali im. Arkadiusza Gołasia odbył się koncert legendarnego zespołu Kult. Formacja Kazika Staszewskiego dała blisko trzygodzinny występ przypominając fanom swoje największe hity sprzed lat oraz utwory z ostatnich płyt: 'Gdy nie ma dzieci’, 'Dom wschodzącego słońca’, 'Psalm 151′, 'Wódka’ czy 'Prosto’.

REKLAMA

Ostatni raz artysta wystąpił w Ostrołęce 19 lat temu
w klubie Biały Koń na osiedlu Stacja. Ku uciesze publiczności wspomniał ten koncert, przytoczył również kilka anegdot ze swojego życia.

Fot. Paweł Krupek

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT