Kręgielnia ostrołęcka już otwarta (zdjęcia)

REKLAMA

Dzisiaj (13 kwietnia) oficjalne oddano do użytku pierwszą w Ostrołęce kręgielnie. Mieści się ona w budynku Aquaparku. Na ten moment mieszkańcy miasta czekali 11 miesięcy.  Mówi dyrektor Mariusz Mierzejewski.

REKLAMA

Klimat miejsca tworzą

Rezerwacja na godzinę 1 toru od poniedziałku do piątku to koszt 30 zł w weekendy i święta 10 zł więcej. Dodatkowo trzeba wypożyczyć specjalne obuwie za które zapłacimy około 3 zł.

Kręgielnia będzie otwarta w godzinach od 10 do 22.

(mm)

Fot. Robert Causari

{gallery}kregielnia_open{/gallery}

 

http://www.youtube.com/watch?v=iRYf3pn_Rc4

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT