kradzież paliwa

REKLAMA

Policja szuka nieznanych sprawców, którzy ukradli paliwo na szkodę mieszkańców Łęgu Starościńskiego.

REKLAMA

Według wstępnych ustaleń do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę. Nieznani sprawcy najpierw ukradli beczkę, w której było 200 litrów oleju napędowego o wartości 1,5 tys. złotych, a następnie ze zbiorników zaparkowanego samochodu ciężarowego – 1000 litrów paliwa o wartości 5,5 tys złotych.

Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze z Posterunku Policji w Lelisie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT