Kradzież obrazów

REKLAMA

Policjanci zatrzymali po pościgu złodzieja obrazów. Mężczyzna trafił do aresztu.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży obrazu i jego sprzedaży. Kupiła go w 'promocyjnej’ cenie mieszkanka Ostrołęki. Obraz został odzyskany i przekazany właścicielom.

Mężczyzna odpowie za kradzież, a ostrołęczanka za paserstwo. Trwa postępowanie w sprawie.

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT