Kradzież kabla teletechnicznego – kolej straciła 80 tys. zł

REKLAMA

Zniszczenia na sumę blisko 80 000 złotych. To bilans strat kolei. Trzech podejrzanych trafiło do policyjnego aresztu

REKLAMA

8 lipca dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony telefonicznie o kradzieży kabla na linii kolejowej Ostrołęka-Ostrów Mazowiecka, w pobliżu Gucina gm. Czerwin. Po niespełna 30 min policjanci zatrzymali w rejonie torów kolejowych samochód osobowy marki Mercedes, informuje aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Trójka podejrzanych została osadzona w policyjnym areszcie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT