Kradzież auta

REKLAMA

Wczoraj (24 stycznia) około godz. 14:00 dyżurny ostrołęckiej policji został powiadomiony przez mieszkańca Ostrołęki o kradzieży samochodu osobowego marki Toyota Corolla. Mówi aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Straty oszacowano na blisko 70 tys zł.
Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT