Kradli opony i części motoryzacyjne

REKLAMA

Ośmiu mężczyzn podejrzanych o kradzież blisko pół tysiąca opon oraz części samochodowych z jednej z hurtowni motoryzacyjnych zatrzymali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Wartość skradzionego towaru właściciel oszacował na około 80 tys. zł. Mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

REKLAMA

Mówi asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.  

Sprawa ma charakter rozwojowy, niewykluczone są kolejne zatrzymania.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT