Złodzieje hulajnóg elektrycznych zatrzymani. Pojazdy zostały odzyskane i wróciły do właścicieli.
W ostatnich dniach policjanci z Komendy Miejskiej w Ostrołęce otrzymali trzy zgłoszenia o kradzieży hulajnóg elektrycznych. Każda z nich była warta ponad 2 tysiące złotych. Kryminalni ustalili, że sprawcami mogli być nieletni.
W czwartek ustalili miejsce, w którym mogli przebywać podejrzewani. Zatrzymali czterech nastolatków w wieku od 11 do 16 lat.
Policjanci odzyskali skradzione hulajnogi elektryczne, które zostały zwrócone właścicielom. Wobec nieletnich został zgromadzony materiał, który zostanie przekazany do sądu rodzinnego.
Policja przypomina, że osoby nieletnie również ponoszą odpowiedzialność za popełnione czyny karalne i odpowiadają przed sądem.
fot. KMP Ostrołęka


