Kradli głównie sprzęt wędkarski

REKLAMA

Trzech włamywaczy, w tym nieletniego zatrzymali policjanci z Ostrołęki. Mężczyźni kradli głównie sprzęt wędkarski.

REKLAMA

Działania operacyjne funkcjonariuszy oraz zabezpieczone ślady doprowadziły do podejrzanych o serię włamań – poinformował starszy sierżant Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sprawą zajmują się policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT