Koronawirus. Komentarz wicemarszałka Mazowsza po telekonferencji z premierem

REKLAMA

W poniedziałek odbyła się telekonferencja marszałków województw i prezydentów miast z premierem Mateuszem Morawieckim. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. zabezpieczenie szpitali, trudności z pozyskaniem środków ochrony, trudna sytuacja instytucji kultury i spółek – w tym lotnisk. Samorządy alarmują o spadku dochodów i swoich poważnych obawach co do przeprowadzenia w tej sytuacji wyborów. Pojawia się też problem odpadów. Samorządy alarmują także o wzrostach cen. Pojawiają się też pytania dotyczące egzaminów ósmoklasistów.

REKLAMA

Mówi wicemarszałek województwa mazowieckiego Wiesław Raboszuk.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT