Konwencja wyborcza Polskiego Stronnictwa Ludowego odbyła się 9 września w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA


Gośćmi byli m.in. prezes ZW PSL Adam Struzik oraz wiceprezes NKW PSL lider listy okręgu siedlecko-ostrołęckiego Marek Sawicki.

Przedstawiono program wyborczy PSL. Zaprezentowali się również kandydaci startujący do Sejmu i Senatu z  okręgu nr 18.

REKLAMA

Fot.Mariusz Łuba

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT