Konkurs na opracowanie strony internetowej 'Bezpieczna Przyjazna Ostrołęka – Nasza Wspólna Sprawa’

REKLAMA

Miasto Ostrołęka ogłasza konkurs na opracowanie strony internetowej 'Bezpieczna Przyjazna Ostrołęka – Nasza Wspólna Sprawa”. Jest on skierowany do uczniów szkół średnich z terenu miasta.  Nagrodą główną dla zwycięzcy jest tablet.      

REKLAMA

Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Zgłoszone projekty będą oceniane pod kątem wizualnym i funkcjonalnym. Rozstrzygnięcie nastąpi 20.10.2014, a wynik konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT