Konferencja pedagogiczna – Jak osiągnąć sukces (zdjęcia)

REKLAMA

Konferencja pedagogiczna pn. 'Jak osiągnąć sukces” odbyła sie dzisiaj (9 maja) w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce. Uczestniczyło w niej kilkadziesiąt osób. Mówi Jan Rzewnicki, dyrektor Mazowieckiego Instytutu Doskonalenia Kadr im. Karola Adamieckiego w Ostrołęce.

REKLAMA

Tematykę referatów konferencyjnych stanowiły również  m.in. etapy osiągania sukcesu oraz psychologiczna bariera w rozwoju osobistym.

Konferencję zorganizował Mazowiecki Instytut Doskonalenia Kadr im. Karola Adamieckiego we współpracy z ostrołęcką delegaturą Kuratorium Oświaty, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego
i Fundacją Oświatową im. prof. Władysława Kobylińskiego.

(mm)

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT