Konferencja o gospodarce

REKLAMA

Ostrołęckie Forum Gospodarcze oraz prezydent miasta Ostrołęki zapraszają 19 kwietnia na konferencję pod tytułem 'Aktualna Sytuacja Gospodarcza i Perspektywy Rozwoju Polski’.

REKLAMA

Wykłady wygłoszą Krzysztof Marczak, Marek Massalski, inwestor indywidualny oraz Jacek Maliszewski, główny ekonomista DMK.  Omówią oni m.in kryzys w Europie – możliwe zagrożenia i metody ochrony własnych aktywów, sytuację Polska w porównaniu do kryzysu w Unii Europejskiej, a także zarządzanie ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwach, perspektywy gospodarcze w kontekście globalnego rynku kapitałowego.

Konferencja odbędzie się w zajeździe 'Hubus’ przy ul. Warszawskiej. Rozpocznie się o godzinie 10.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT