Konferencja naukowa w II LO

REKLAMA

'Norwid – poeta europejski w drodze ku nowoczesności’ pod takim hasłem w II Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Ostrołęce odbyła się konferencja naukowa. Gościem był Karol Samsel, doktor nauk humanistycznych oraz wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego.

REKLAMA

Konferencja towarzyszy obchodom jubileuszu XXX-lecia szkoły.

Mówiła wicedyrektor Agnieszka Wołosz.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT