Konferencja naukowa pt. 'Produkcja agrobiomasy na potrzeby energetyki zawodowej” została zorganizowana 13 czerwca w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.

REKLAMA

Przedmiotowa tematyka stanowi alternatywę dla rolnictwa w regionie, pozwala też zwiększyć dochody gospodarstw rolnych, mówi Wiesław Szczubełek, dyrektor otrołęckiego oddziału Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Organizatorami konferencji byli: Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. z o. o. oraz Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Ostrołęka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT