Koncertowo zapowiada się koniec września i początek października w Kadzidle

REKLAMA

Już w niedzielę  o godzinie 12.45 w Kościele Parafialnym odbędzie się koncert Filharmonii Kameralnej z Łomży. Kolejny koncert dwa tygodnie później, o szczegółach Wiesława Sobiech, dyrektor Gminnej Biblioteki w Kadzidle.

REKLAMA

Organizatorami koncertów są Proboszcz Parafii Kadzidło, Wójt Gminy, jak również Kadzidlańskie Stowarzyszenie Kulturalne 'Bractwo’, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki i Centrum Kultury Kurpiowskiej. Współorganizatorem pierwszego z koncertów jest Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT