Koncert 'Żołnierze niezłomni. Podziemna Armia powraca’

REKLAMA

Koncert pt. 'Żołnierze niezłomni. Podziemna Armia powraca” organizowany jest w Ostrołęce 2 marca w ramach obchodów narodowego dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

REKLAMA

Usłyszymy utwory w wykonaniu Leszka Czajkowskiego, Pawła Piekarczyka, Jerzego Zelnika.

Koncert odbędzie w Ostrołęckim Centrum Kultury. Początek o godz. 18. Wstęp wolny.

Na koncert zaprasza Komitet organizacyjny obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT