Koncert 'Mazowsze w Koronie 2011′ Gustav Mahler – Wielkie Dzieła

REKLAMA

Jutro w Kolegiacie Myszynieckiej wielkie wydarzenie. O godz. 18 koncert z cyklu 'Mazowsze w Koronie’.

REKLAMA

Zaprasza Zdzisław Ścibek, dyrektor Regionalnego Cemtrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu.

Mazowsze w Koronie to cykl muzycznych wieczorów w zabytkach architektury mazowieckiej, realizowany od 2001 roku. Zapraszani są wykonawcy: czołowe polskie zespoły muzyki dawnej, orkiestry, chóry i zespoły kameralne oraz wybitni soliści.

Organizatorem cyklu 'Mazowsze w Koronie’ jest Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT