koncert kolęd i pastorałek

REKLAMA

Chór CANTILENA II LO im C.K. Norwida zaprasza mieszkańców Ostrołęki na koncert kolęd i pastorałek.

REKLAMA

W programie zarówno tradycyjne lubiane kolędy jak: 'JEZUS MALUSIEŃKI’, 'CICHA NOC’, 'BRACIA, PATRZCIE JENO’ oraz kolędy dawne ze zbioru Ks. Władysława Skierkowskiego: 'GŁOS WDZIĘCZNY Z NIEBA WYCHODZI’, CIESZMY SIĘ
i inne.

Koncert odbędzie się 8 stycznia w kościele p.w. Nawiedzenia NMP / Fara/. Początek o godz. godz. 12.30.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT