Koncert dla wolności – zapraszają ostrołęccy artyści

REKLAMA

'Wolność … Kocham i Rozumiem” pod takim hasłem już 8 czerwca wystąpią ostrołęccy artyści. Piosenki lat 70, 80 i 90 zaśpiewają Monika Batogowska, Agnieszka Drabot, Aneta Żebrowska, Stanisław Orłowski, Tomasz Samsel oraz wokalistki Studia Piosenki: Iza Duszak, Natalia Sadocha, Natalia Kleczkowska. Będzie im towarzyszył zespół w składzie: Konrad Drabot – gitara, Krzysztof Lewandowski – gitara basowa, Adam Karpiński – perkusja, Tomasz Rybacki – instrumenty perkusyjne, Tadeusz Kowalewski – piano, o efekty świetlne zadba Jakub Bednarski, a nad dźwiękiem zapanuje Mateusz  Grzybowski. Wydarzenie wpisuje się w obchody 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

REKLAMA

Informuje Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

Koncert odbędzie się na scenie przy Kupcu, rozpocznie się o godzinie 18.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT