Koncert charytatywny w Łysych (zdjęcia)

REKLAMA

Powiększ

Wczoraj na scenie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łystych odbył się koncert charytatywny na rzecz rodziny z Lipnik, która kilka tygodni temu w wyniku wybuchu gazu straciła dom.

REKLAMA

Mówi wójt gminy Wiesław Kowalikowski.

Muzyczny wieczór zorganizowała młodzież we współpracy z władzami  gminy Łyse. Podczas charytatywnej imprezy wolontariusze zbierali  pieniądze do puszek, a muzycznie czas umilały: regionalny  zespół 'Puszcza Zielona’,  'No Life’ z Kolna. Gwiazdą wieczoru była olsztyńska kapela rockowa Transsexdisco.

Podczas niedzielnego koncertu zebrano 1700 zł.

fi

fot. Robert Causari

{gallery}koncert_transsexdisco{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT