Koncert charytatywny na rzecz 4-letniej Olivki

REKLAMA

Powiększ

W czwartek, 31 maja w klubie „U Studentów” odbędzie się koncert charytatywny na rzecz 4-letniej Olivki chorej na nowotwór.

REKLAMA

W trakcie imprezy wśród uczestników koncertu rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.
Na co zbieramy?
Całkowity dochód z imprezy przekazany będzie na leczenie chorej na raka Olivki Akahoshi z Ostrołęki. Szansą dla niej jest nowoczesna metoda naświetlania protonami. Stosuje ją klinika w Monachium. Leczenie to jest jednak bardzo drogie. Miesięczna kuracja kosztuje 300 tys. zł. Mama dziewczynki, 29-letnia Ewelina Kowalska, by opiekować się chorą córką, musiała zrezygnować z pracy. Nie stać jej na leczenie za granicą.

Zagrają:

Drug
Aleksandra Alex Dzwigała
Sebastian Biały Białek
Eddie E-Five
Monika Batogowska
Droga na Ostrołękę
Poemat 029
Gepard
Fuen
Karwan
DJ J
Quest Grand
Feekey

 

 

Koncert charytatywny GRAMY DLA OLIVKI!
31.05.2012 Klub u Studentów
Start godz. 18.00
Bilety- cegiełki w cenie 20 zł

Patroni medialni

Tygodnik Ostrołęcki
Kurier Ostrołęcki
Rozmaitości Ostrołęckie
Portal internetowy Moja Ostrołęka
Portal internetowy Nowa Ostrołęka
Radio OKO

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT