Koncert charytatywny dla Pana Tomka

REKLAMA

W Ostrołęckim Centrum Kultury zorganizowano 8 stycznia koncert charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Pana Tomka – ojca jednego z uczniów SP nr 10.
 

REKLAMA

Mówili rodzice uczniów klasy II H.

Podczas koncertu odbyły się licytacje oraz sprzedawano ciasta, na scenie pojawili się: kwartet jazzowy MC 2 z Olsztyna oraz Wojciech Dudkowski. Gościem specjalnym była Zuza Jabłońska uczestniczka pierwszej edycji programu The Voice of Kids.

 

Mówił Wojciech Dudkowski.

Organizatorami koncertu byli rodzice klasy II H wraz z wychowawczynią.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT