Komendy mazowieckiej policji z ekologicznym oświetleniem

REKLAMA

W Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu podpisano umowy na dofinansowanie modernizacji oświetlenia zewnętrznego w komendach w Siedlcach, Ostrołęce i Makowie Mazowieckim. Łączna kwota wynosi blisko 56 tys. zł. Dzięki tym inwestycjom policyjne jednostki będą lepiej oświetlone i bardziej energooszczędne, a środowisko zyska dzięki zmniejszonej emisji CO2.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT