Komenda miejska policji zmieni siedzibę jeszcze w tym roku – zobacz na co zabraknie pieniędzy

REKLAMA

Trwają prace wykończeniowe w budynku nowej Komendy Miejskiej Policji Ostrołęce. Jak podkreśla komendant miejski młodszy inspektor Stanisław Szcześniak odbiór inwestycji planowany jest na wrzesień bieżącego roku.

REKLAMA

W budowę komendy przy ulicy Goworowskiej zainwestowano 23 mln zł. Z tej kwoty w 2012 roku do dyspozycji były tylko 2 mln 80 tys zł, plus wsparcie od samorządu miasta Ostrołęki w wysokości  500 tys zł. Dodatkowo pozyskano również 3 mln zł z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ostrołęccy policjanci jesienią będą pracować w nowym budynku komendy. Gwarantowane pieniądze jednak nie przewidują zakupów związanych z wyposażeniem pomieszczeń, a stary sprzęt pozostawia wiele do życzenia. Czy policjanci będą musieli pracować na wysłużonych komputerach i przy starych biurkach czas pokaże. O zmianach będziemy informować na naszej antenie.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT