Kolejny sukces młodych karateków z OKKK!

REKLAMA

Około 250 zawodników z 22 klubów z całej Polski wzięło udział w Turniej Karate Kyokushin w Ciechanowie. Ostrołęcki Klub reprezentowało 17 zawodników i zawodniczek.

REKLAMA

Pierwsze miejsca wywalczyli: Szymon Niziński (rocznik 2002, waga – 50 kg),  Martyna Staniszewska (rocznik 2006, waga + 40 kg), Beata Opęchowska seniorka, Aleksander Zieliński  (rocznik 2006, waga -30 kg), Adam Brodowski (młodzik, waga – 50 kg).

Na drugim miejscu uplasowali się: Jakub Niziński (rocznik 2002, waga -50 kg), Kornelia Kosiorek (rocznik 2006, waga – 40 kg), Jakub Kulas (Myszyniec, rocznik 2005, waga – 45 kg).

Na trzecim stopniu podium stanęli: Albert Kosiorek (rocznik 2002, waga + 60 kg), Daria Długołęcka (rocznik 2002, waga + 45 kg), Dominika Pyskło młodziczka (waga 50 kg), Paweł Goździewski (rocznik 2006, waga – 30 kg), Małgorzata Goździewska (rocznik 2002).

Drużynowo wywalczyli III miejsce.

Turniej odbył się w sobotę 10.10.15.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT