Kolejny poszukiwany zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności ostrołęczanina.

REKLAMA

Do zatrzymania doszło w nocy na osiedlu Centrum. 48–latek był nietrzeźwy. Został osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT