Kolejny pijany kierowca

REKLAMA

Policjanci z Ostrołęki uniemożliwili jazdę kolejnemu bezmyślnemu kierowcy, który był pijany.

REKLAMA

W środę mundurowi z wydziału ruchu drogowego patrolowali trasę Ostrołęka – Myszyniec. O godzinie 17:40 zatrzymali do kontroli osobowego vw. Styl jazdy wskazywał, że jego kierowca może być nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że 50 – latek miał blisko 2 promile alkoholu.

Ponadto mężczyzna nie okazał prawa jazdy, a sprawdzenie w policyjnej bazie danych pozwoliło na ustalenie, że posiada on orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2019 roku.

Mówił asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT