Kolejne zatrzymania w sprawie kradzieży rowerów

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci zatrzymali złodziei i odzyskali kolejny rower.

REKLAMA

Jednoślady zostały skradzione z piwnicy w jednym z bloków w Ostrołęce. 36–letnia właścicielka oszacowała ich wartość na łączną kwotę 600 złotych. Mówi asp. Tomasz Żerański.

Wszyscy usłyszeli zarzut kradzieży i w najbliższym czasie będą odpowiadać przed sądem.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT