Kolejne zarybienie Narwi

REKLAMA

Odbyło się kolejne zarybienie Narwi. Tym razem narybkiem letnim klenia – 40 tys. sztuk.

REKLAMA

Ryby były w świetnej kondycji i po wypuszczeniu ich do wody natychmiast zaczęły szukać schronienia.

Zarybienie odbyło się przed boksami na Ostrołęckiej plaży miejskiej przy ulicy Wioślarskiej.

Ryby do Narwi trafiły w ramach akcji zarybiania prowadzonej przez Okręg Mazowiecki PZW za pośrednictwem wędkarzy z PZW Narew Koło nr 38.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT