Kolejne sukcesy pływaków Uczniowskiego Środowiskowego Klubu Sportowego Ostrołęka.

REKLAMA

W Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski 13-latków. Złote medale zdobyła Andżelika
Wikieł.

Świetnie spisała się również siostra Andżeliki Żaklina, która zwyciężyła w Ogólnopolskich Zawodach w Dwuboju Nowoczesnym w Ostrowi Mazowieckiej.

REKLAMA

Jutro Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu długodystansowym na Narwi.

Mówił trener Włodzimierz Janczewski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT