Kolejne parkomaty w mieście

REKLAMA

Od 1 marca zmieniają się zasady parkowania przy Ostrołęckim Centrum Kultury przy ul. Inwalidów Wojennych 23.  Teren został objęty płatnym parkowaniem i jest obsługiwany przez parkomaty. Kierowcy zobowiązani są do wnoszenia opłat za postój w dniach: pon.- pt w godz. 8:00- 15:45, sobota: 8:00- 12:00 wg następujących stawek:

REKLAMA

– za pierwszą godzinę parkowania 1,50 zł
– za drugą godzinę parkowania 1,80 zł
– za trzecią godzinę parkowania 2,00 zł
– za czwartą i kolejną godzinę parkowania 1,50 zł

Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Klienta City Parking Group, ul. Gorbatowa 7d/ 25a, tel: 29 761 80 94.

mm

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT