Kolejne paczki dla dzieci

REKLAMA

Rada Osiedla Dzieci Polskich przygotowuje spotkanie choinkowe dla  najmłodszych mieszkańców Ostrołęki. Zabawę przewidziano dla ponad 100 osób. Organizatorzy przygotowali konkursy i zabawy dla dzieci oraz paczki ze słodyczami. Mówi Adam Kurpiewski, przewodniczący rady osiedla.

REKLAMA

Przypominamy, że w grudniu Rada Osiedla Dzieci Polskich zorganizowała spotkanie wigilijne. Wtedy to rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej zostały obdarowane paczkami żywnościowymi.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT