Kolejne mandaty za łamanie obowiązujących przepisów

REKLAMA

Policja apeluje o pozostanie w domach. Zachowajmy środki ostrożności i przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa. Skuteczna walka z wirusem możliwa jest tylko poprzez mobilizację nas wszystkich. Dla osób, którzy będą lekceważyły obostrzenia, a tym samym bezpieczeństwo nie będzie taryfy ulgowej. Pamiętajmy, że wprowadzone przepisy mają jeden cel – bezpieczeństwo nas wszystkich. Tylko w tym tygodniu odnotowano 13 mieszkańców, którzy zbagatelizowali obowiązujące przepisy – 12 z nich otrzymało wysokie mandaty, natomiast w jednym przypadku został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu. Pamiętajmy, że od naszej samodyscypliny zależy bezpieczeństwo nasze oraz naszych rodzin.

REKLAMA

 

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT