KOLEJNE 3,2 MLN ZŁ Z UNII ZASILI MAZOWIECKIE FIRMY

REKLAMA

Wprowadzenie innowacyjnych technologii w przedsiębiorstwach, zakup maszyn i urządzeń niezbędnych do podniesienia ich konkurencyjności to główne założenia projektów, które dzięki decyzji zarządu województwa mazowieckiego otrzymają ponad 3 mln zł unijnego dofinansowania. Całkowita wartość inwestycji przekracza 8 mln zł. Umowy w tej sprawie podpisali dzisiaj Dyrektorzy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Wiesław Raboszuk i Grzegorz Świętorecki oraz przedstawiciele trzech mazowieckich firm.

REKLAMA

– Dzisiaj kolejni przedsiębiorcy z Mazowsza dostają unijne wsparcie na rozwój swoich firm. Cieszę się, że stawiają Państwo na nowe technologie i nie boją się innowacyjnych rozwiązań. Jestem przekonany, że dzięki realizacji tych inwestycji podniesie się jakość oferowanych usług oraz wzrośnie konkurencyjność Państwa firm – powiedział Wiesław Raboszuk Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Firmy, ktore otrzymały dofinasowanie to: DMB PAWLO, RESURS oraz RS PLAST.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT