Kolejna zbiórka elektrośmieci z ElektroEko!

REKLAMA

Pozbądź się elektrośmieci! Już w sobotę 3 września w Ostrołęce w ramach programu 'Moje miasto bez elektrośmieci”, pojawi się mobilny punkt zbierania zużytego sprzętu. Każdy mieszkaniec będzie mógł z niego skorzystać i oddać niepotrzebne oraz zużyte elektrośmieci.

REKLAMA

Punkt zbierania uruchomiony będzie na Al Jana Pawła II 4 (parking przy CH Leclerc) w godzinach 9 – 14.

Trzeba pamiętać, że wszystkie urządzenia, z których codziennie korzystamy to dla środowiska bardzo niebezpieczne odpady. Kiedy ich żywotność się skończy nie wolno ich wyrzucać do śmietnika.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT