Kolejna edycja akcji 'Świeć się z Energą”

REKLAMA

Akcję 'Świeć się z Energą” po raz ósmy zainicjowała Grupa Energa. Inicjatywa łączy ludzi i wyzwala dobrą energię. Co roku angażuje się w nią lokalna społeczność, urzędy miast, oraz miłośnicy świątecznej fotografii. Organizatorzy zachęcają do przeglądania zdjęć z całej Polski i głosowania na swoich faworytów, a amatorów robienia zdjęć, do rywalizacji o cenne nagrody indywidualne.

REKLAMA

Więcej informacji na stronie http://swiecsie.wp.pl

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 250 tys. zł, w tym 200 tys. zł dla najlepszych miast z przeznaczeniem na cele charytatywne.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT