back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Kolejna aukcja wójta – pieniądze dla chorych dzieci i na defibrylator

REKLAMA

Wójt gminy Rzekuń na swoim profilu facebookowym ogłosił kolejną aukcję charytatywną. Tym razem jest to pamiątka z tegorocznej gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, która odbyła się w Ostrołęce. Przedmiotem licytacji jest koszulka z podpisami zawodników uczestniczących w wydarzeniu podarowana przez Mariusza Popielarza (radny Rady Miasta Ostrołęki).

Połowa zebranej kwoty zostanie przeznaczona na pomoc choremu dziecka z terenu gminy, reszta na zakup ogólnodostępnego defibrylatora do ratowania ludzkiego życia

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Wójt potrzebę montażu urządzenia skonsultował z mieszkańcami.

Podkreśla Bartosz Podolak.

Licytacja kończy się w niedzielę 19 listopada o godzinie 20. Wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę.

Na licytowanej koszulce znajdują się podpisy znanych i cenionych zawodników sztuk walki m.in.: ulubieńca lokalnej publiczności Karola Łasiewickiego oraz jego ringowego rywala Litwina Evaldasa Beleisisa. Ponadto swoje autografy złożyli Mikołaj Piersa (Fight Academy), Wiktor Świrko (Bartoszycka Szkoła Taekwondo), Hubert Spinek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka), Mateusz Prus (Fight Academy Ostrołęka), Wiktor Dmochowski (Fight Adacemy Ostrołęka) czy Mateusz Siudak (Piekary Śląskie) oraz innych zawodników.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex