Kobiety z Ostrołęki i powiatu uczą się samoobrony.

REKLAMA

Policja bardzo aktywnie realizuje program 'Bądź bezpieczna” na terenie miasta i powiatu. W Myszyńcu i Kadzidle pierwsze edycje kursu samoobrony dla kobiet zostały już zakończone. Obecnie działania prowadzone są na terenie gminy Łyse, informuje mł.asp. Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W szkoleniu uczestniczy 20 kobiet.

REKLAMA

Policja podkreśla, że samorządy gminne coraz chętniej włączają się w organizację działań profilaktycznych.
Przypominamy, że w Ostrołęce trwa 6 edycja szkolenia 'Bądź Bezpieczna’”. Uczestniczy w niej ponad 30 kobiet.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT