Kobiety strzelają w 10

REKLAMA

Wczoraj (7 maja) uczestniczki IX edycji szkolenia ,, Bądź Bezpieczna” wzięły udział w zajęciach ze strzelectwa sportowego. Oddano kilkaset strzałów, wiele z nich trafiło w 10.  O szczegółach sierżant sztabowy Tomasz Żerański z Komedny Miesjkeij Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Przed uczestniczkami kursu jeszcze m.in.  zajęcia z zumby, na symulatorze jazdy na motocyklu, oraz praktyka z samoobrony, którą poprowadzi Wojciech Dudkowski.

Fot. www.kwp.radom.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT