Kobiety chcą się szkolić z samoobrony

REKLAMA

Po niespełna godzinę zakończyły się zapisy na szkolenie z samoobrony Bądź Bezpieczna. Przedsięwzięcie, którego głównym organizatorem jest Komenda Miejska Policji w Ostrołęce kierowane jest do kobiet i od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkanek miasta i powiatu.

REKLAMA

Poinformował podkomisarz Sylwester Marczak.
Nowa edycja szkolenia wystartuje już w tym miesiącu. W ramach spotkań przewidziano m.in. zajęcia praktyczne z samoobrony oraz udzielani pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT