12.8 C
Ostrołęka
sobota, 2 marca 2024 r.

KM przedłużają promocję 10% rabatu na zakup biletów okresowych w aplikacji

REKLAMA

Od września podróżni, którzy kupują bilety okresowe w aplikacji mobilnej KM otrzymują 10 proc. zniżki. Dzięki temu można zaoszczędzić od kilkudziesięciu złotych miesięcznie do ponad 150 zł przy zakupie biletu kwartalnego. Promocją są objęte bilety: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne) i strefowe KM (miesięczne i kwartalne). Bilety w promocyjnych cenach będzie można kupić do końca lutego 2024 r.

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich jest nowoczesna i intuicyjna, umożliwia zakup prawie wszystkich biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Posiada m.in. funkcję automatycznego odnowienia biletu, możliwość odroczonej płatności oraz wybiera najkorzystniejszą ofertę cenową.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Daje nie tylko nieograniczony oraz komfortowy dostęp do kasy biletowej i punktu informacji. Jest również kompatybilna z systemem IKM. Zastosowany został mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej https://bilety.mazowieckie.com.pl/

Podróżni korzystający z aplikacji mogą skorzystać także z różnych form płatności.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex