Klub Solidarnej Polski w Ostrołęce

REKLAMA

W sobotę, 11 lutego spotkali się członkowie ostrołęckiego koła klubu Solidarnej Polski. Jak podkreślano podczas konferencji, klub chce szczególnie otworzyć się na osoby, którym nie do końca odpowiada program działania Prawa i Sprawiedliwości, a także na tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

REKLAMA

Mówił Sławomir Bruliński, koordynator ostrołęckiego koła klubu Solidarnej Polski.

W okręgu siedlecko-ostrołęckim to czwarte koło w regionie. Swoje struktury mają już w Siedlcach, Ostrowi Mazowieckiej i Garwolinie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT